درباره ما

شرکت تولیدی خشکبار اروم اعتبار

با ارائه بهترین خدمات و محصولات برتردر خدمت شما هستیم
ما به شما قول میدهیم که بهترین قیمت را در این بازار رقابتی به شما بدهیم


شرکت اروم اعتبار یکی از بزرگترین صادر کنندگان خشکبار به خارج از کشور می باشد و با استفاده از مجهزتزین دستگاه ها و روش های نوین اقدام به تولید خشکبار در سطح داخل و خارج کرده است.

شرکت اروم اعتبار در حال حاضر دارای خطوط تولید و بسته بندی انواع خشکبار ( انواع کشمش انگوری کالیفورنیا. تیزآبی . آفتابی . کاشمر .انواع خرما . ربی .مضافتی .زاهدی . و قیصی زردآلو و برگه زردآلو ) میباشد و به یاری پروردگار توانسته زمینه حضور خویش را در بازار های داخلی و مخصوصا" خارجی فراهم آورده و شاخصی از توانایی و قابلیت کشورمان را در بهداشت و کیفیت و حسن نیت به مصرف کنندگان در سراسر جهان باشد .

شرکت اروم اعتبار سعی دارد تا جامعه ای را که در آن زندگی میکنیم از دیدگاه انسانی بنگرد و از طریق برآورده ساختن احتیاجات مشتریان برارزش فعالیتهای خود بیفزاید و به رشد و حفظ پویایی خود از طریق نگاه به عملکرد سازمان از نقطه نظر مشتریان و ارائه محصول رقابتی ادامه دهند . از این که ما را به عنوان پیشرو و سرلوحه کار خود قرار میدهید به خود میبالیم .

50

پکیج ها ارسالی

48

مشتریان راضی


درصد قابلیت های ما

 • تونینگ موتور95%
 • نصب توربو91%
 • ارتقا موتور100%
 • اسپرت کردن 97%

سال های فعالیت

 • 06.10.1995افتتاح شرکت اروم اعتبار

  اشرکت اروم اعتبار از سال 1374 در استان آذربایجان غربی شروع به فعالیت نموده و با تکیه بر تعهد خود که ارائه محصولات با کیفیت و سالم میباشد و به کارگیری سرمایه هایی . نظیر مواد اولیه با کیفیت . نیروی انسانی متخصص و به کارگیری روشهای نوین فرآوری و تولید توانست در عرصه تولید و صادرات به پیشتازان بازار در این زمینه تبدیل گردد .
 • 15.08.2013پیشرو در صنعت غذایی کشور

  این شرکت با داشتن آزمایشگاه های مجهز، متخصصین مجرب و دستگاه های مکانیزه سعی در تولید بهترین محصول با ارزش غذایی و کیفیت بالا داشته است تا بتواند سهم کوچکی در سلامت جامعه داشته باشد.
 • 29.01.2015شناخته شده در عرصه جهانی

  اروم اعتبار به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع خشکبار با کیفیت به خود میبالد که حجم وسیع صادرات این واحد به کشورهای روسیه ،گرجستان، ترکیه ، صربستان،بلغارستان،ارمنستان ، عراق ،باکو ،نخجوان و ...... تاکیدی بر این مدعاست .
Homecontact usTelegramInstagram